Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

Kahve Falı

Uzman Yorumcularla çevrimiçi, görüntülü sohbet ile kahve falı baktırmanın keyfini yaşayın. Profesyonel gerçek yorumculara şimdi kahve falı baktır.

Hemen İndir!

Kahve Falı Baktır

Kahve fincanı ve tabaktaki telveler, şekiller, nesne, objeler, hayvan veya insanlar belirmesiyle okunacak bir fala dönüşebilir.

Kahve falı aslında duru görü bir bakım türüdür. Bu fal türüne bakmanın özel yöntemleri var. Bir falın nasıl bakılacağını en iyi öğreneceğimiz yer Fal hocası uygulamasıdır.

Kahve falı gerçeğe en yakın doğru tahminler ile olası yaşanacak durumları kişiye özel olarak yorumlamaya yarar.

Fal hocası, Gerçek kahve falı bakan yorumculara ulaşmanızı sağlayan bir araçtır. Özel yetenekleri olan ve kalp gözü açık yorumculara, Görüntülü, Sesli, Yazılı, Telefonla ve Yazışarak Sohbet ile hemen fal baktırabilirsiniz.

Niyet Nasıl tutulur?

"Kahve-i yorumcu kalbime gir, gönlümden çık falıma gir" diyerek dilek tutuyoruz. Bunu yapmak, fal bakmaktan belki de daha çok önemli.

Bir kahve fincanına dilek ve niyetleri sığdırmak ve onun gerçekliğine inanmak, bu işin temeli. Kendiniz veya bir başkası için niyet tutarak fal baktırabilirsiniz.

Kahve falı bakmak öyle kolay bir iş değildir. Özel yöntemleri var ve bu fal türüne bakan kişilerin duru görü manevi hisleri iyi derecede olmalıdır.

Kahve ve fincan tabağının telvesini yorumlatmak, Gerçeğe en yakın doğru tahminler ile bize yol gösteren bir araç olarak kullanılabilir. En seçkin ve kendini kanıtlamış yorumcular sizleri fal hocasında bekliyor..

Kahve Fincanı ve Tabağı

Kahve falı kesinlikle fincan ve tabak olarak yorumlanmalıdır. Negatif yorumlar olma durumunda içgüdüsel yorumcu deneyimine göre pozitif yönde bunların bahsi yapılmalıdır.

Kahve fincanı kişinin hayatı, iş ve kariyerine yönelik havadis ve gerçeğe en yakın doğruları öğrenmeye yarar. Kahve tabağı ise, ev ve iş yeri aile ve çocuklarına yönelik haberleri bilmeye yarar.

Olumlu ve olumsuz konular hitap ve lisanı hikmet dillerini bilen işin ehli kimseler tarafından yapılmalıdır.

Yorumcu bu şekillere ve içsel özel his ve manevi ilhamlar ile sezinlediği duygulara göre fincan ve tabağı yorumlar. Tüm fal türleri kişiye özel olur yani kahve falı için fincan ve tabağı kim kapattıysa aslında ona yönelik yorumlar yapılır.

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Sizde Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !