Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

Rüya Yorumları

Ünlü yorumcular rüyanızı size özel yorumluyor. Rüyanı hemen şimdi yorumculara anlat! Görüntülü Canlı Sohbetli, Çevrimiçi yazışarak rüya yorumlarını öğren.

Hemen İndir!

Rüya Tabirleri

Fal Hocası, Rüya Alanında uzmanlaşmış özel rüya yorumcuları ile sizlere profesyonel bir rüya yorumlatma deneyimi yaşatır.

Rüyalarınızı daha iyi anlamak ve rüya yorumu yaptırmak için, Fal hocasın'da rüya yorumlayan Uzman yorumculara rüyanızı anlatabilirsiniz.

Rüya yorumlayan Profesyonel yorumcular, Kişiye özel rüya tabirleri analizi yapar gerçek bir rüya yorumları deneyimini yaşamak için hemen uygulamayı indirin!

Detaylı Yorumcu profilleri ile yorumcuların uzmanlıkları hakında bilgi sahibi olabilir, yorumcular hakkında diğer kullanıcıların yorumlarını hemen okuyabilirsiniz.

Rüya Nedir?

Rüyalar kişinin uyku halindeyken gördüğü rüyanın vasıflarına göre sıralanır. Uyku esnasında kişinin bir takım hayali şeyleri görmesine rüya denir.

Rüyalar üç sınıfa ayrılır özel vasıfları ve önemleri vardır. Bunlara göre görülen rüyaların tabirleri ve yorumları değişebilir.

1- Rahmani rüya; Yani Allah c.c hz. tarafından, Alemi menam’da yani rüya aleminde hayırlı ve ulvi görülen rüyalardır.

2- Şeytani rüya; yani alemi menam’da rüya aleminde şeytanın delaleti ile görülen korkunç ve çirkin rüyalar İslama muhalif olan rüyalardır.

3- Bilinç altı rüya; buna bazı benzer örneklerden bahsedelim insanın fazla yemekten dolayı midesindeki dolgunluktan kaynaklı rüyalar. Bir hastalığın tesirinden veya gündüz meşgul olduğu şeylerle zihnin dolu bulunmasından dolayı karışık rüyalar görülür bu rüyalara bilinç altı rüyalar denir.

Rüya Nasıl Yorumlanır?

Gördüğün rüyayı istediğin yorumcuya anlatabilirsin, alanında uzman yorumcular rüya alemi ilimlerine vakıf olmuş kimselerdir.

Fal hocası uygulamasında seçtiğin yorumcunun profilene ve uzmanlık alanlarına bakabilirsin. Rüya yorumu deneyimleri ve kullanıcı yorumlarına ulaşabilirsin derin bir mana ifade eden rüyaların yorumları fal hocasında anlam bulur.

Bir mesaj taşıyan rüyalardaki sembolizmi çözme çalışmasına araç olan fal hocası ünlü rüya yorumcuları ile rüyalarınızı size özel yorumlar.

İmam Abdülgani Nablusi Hz. - İmamı Caferi-i Sağdık Hz. - İmamı gazali Hz. - İbn-i Sirin Hz.’nin Çok eski, Arapça ve Osmanlıca kitap ve eserlerinden büyük araştırmalar sonucu derlenen rüyalara göre, size özel yorumlar yapılır.

Özel yetenekleri ve hisleri ile duru görü, manevi ilhamlar ile rüya tabiri yapan yorumcular, Fal hocasında rüyalarınızı yorumlamak için sizleri bekliyor.

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Sizde Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !