Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

Su Falı

Fal Hocası Yorumcularına su falı baktır. Profesyonel yorumcular Su falınızı duru görü yorumlasın. Hemen şimdi online su falı baktırın.

Hemen İndir!

Su Falı Baktır

Fal Hocasında Su Falı bakan özel yetenekli yorumcular, sizlere profesyonel ve gerçek fal baktırma deneyimi yaşatır.

Kalp gözü ile duru görü su falı bakımı yapan, Havas ilmi ve gizli ilimler alanında uzman yorumculara istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Fal Hocası, Online ve canlı fal bakma imkanı sağlar. Alanında uzmanlaşmış fal bakan yorumcular falınızı hemen şimdi yorumlasın!

Görüntülü ve konuşarak telefonla sohbet ederek fal baktırma imkanı sadece fal hocası uygulamasında! Sesli, Yazılı, Telefonla veya görüntülü hemen şimdi su falı baktırın.

Su Falı Nedir?

Duru görü bakım türü olarak bilinen su falı özel his ve manevi ilhamlar ile bakılan bir fal çeşitidir. Fal hocası uygulamasın'da bu fal türü ile bakım yapan yorumcuları bulabilirsiniz.

Yorumcu profillerinde ilgilendiği alanlar, uzmanlık yetenekleri, yorumcuya ait fotoğraf galerisini görebilirsiniz. İstediğiniz yorumcuya anında su falı baktırabilirsiniz.

Fal Hocası, Alanında uzmanlaşmış yorumcularla sizlere profesyonel bir fal baktırma deneyimi yaşatır.

Su falı bakımı bilinen en eski fal türlerinden biridir. Özel hisleri doğuştan gelişmiş ve duru görüsü olan kişiler falınıza bakabilir.

Su Falı Nasıl Bakılır?

Bakır tas, Gümüş tas, Bardak vs. Araçlar kullanılır. Su bakımı yapılacak kimsenin adı ve anne adı ebced hesabı ile hesaplanır ona özel bir davet açılarak yorumlar yapılır.

Fal Hocası uygulamasında, bu fala baktıranların yorumlarını okuyabilir ve yorumcu hakkında değerlendirmeleri görebilirsiniz.

El almış veya ocaklı bir kimse alanında uzman bir yorumcu size özel duru görü yeteneği ile bakım yapabilir.

Bakım nasıl yapılır? Bir çok yöntemi vardır tüm yorumcuların kendi yeteneklerine ve duru görüsüne göre fal bakma yöntemi değişebilir.

Yorumcular su falına bakarken özel yöntemler kullanır. Bu fala nasıl bakıldığını görmek için hemen fal hocasından uzman yorumcunu seçmelisin!

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Sizde Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !