Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

Tarot Falı

Tarot falınıza uzman falcılar baksın. Gerçek Yorumculara görüntülü sohbet ile fal baktırma keyfini yaşayın. Hemen şimdi tarot falı baktır.

Hemen İndir!

Tarot Falı Baktır

Tarot falı aslında çok popüler fal baktırma türüdür. Bu fal türüne bakmanın özel yöntemleri var. Ünlü Tarot falı yorumcuları Fal hocası uygulamasında sizleri bekliyor.

Fal hocası uygulaması, Telefonla konuşarak, Yazılı mesaj ile, Canlı Sohbet veya Görüntülü görüşerek en iyi yorumculara fal baktırma imkanı sunar.

Alanında uzman özel yetenekleri olan yorumcular falınıza bakmak için sizleri bekliyor.

Tarot kart okuma kehaneti genel olarak hayatınıza dair bazı olumlu veya olumsuz olayların ne zaman gerçekleşeceğini bize bildirir.

Tarot nedir?

Tarot falı açıkçası geleceğe yönelik gerçeğe en yakın hadiseleri kartlar ile okumak anlamına gelir. Geçmiş zaman, şimdiki an ve gelecek zaman hakkında olası durumlar hakkında açılan kartların yorumları hayatımıza yön verir.

Hayatımıza dair bazı durumların senaryosunu falı bakan yorumcu ile değerlendirmek anlamına gelir. Tarot falı, Orta çağların sonuna doğru ortaya çıkan bir fal türüdür. Yaşadığımız zaman diliminde en eski çağlara dayanan kehanet yöntemi olarak kabul edilmiştir.

Tarot açtırarak farkında olduğunuz ama bir türlü göremediğimiz şeylerin açığa çıkması ve öğrenilmesi mümkün.

Tarot Hayatımıza pozitif manada yön vermek için çok yaygın bir kehanet yöntemi olarak kullanılır.

Tarot Nasıl bakılır?

Popüler Tarot fal açılım türleri “Kelt hacı, İlişki açılımı, Karar açılımı” olarak en yaygın bakım türleri ile kart yorumları kişiye özel yorumlanır. İki ayrı bölümden oluşur ve üç farklı genel bakım türü vardır.

Karar Açılımı; Sizin için çok önemli bir şey varsa bunun olumlu veya olumsuz sonuçları, bunlara yönelik konular geniş kapsamlı öğrenmenize faydalı olacaktır. Kısacası sizin için neyin daha hayırlı olup olmayacağına dair yorumlar yapılır.

Kelt Hacı; İnsanın maddi ve manevi gelişim süreçleri sır kalmış açığa çıkması istenilen şeylerin belirlenmesi ve hayatınızla alakalı merak ettiğiniz tüm konular.

İlişki Açılımı; Genel olarak iki kişi arasında neler olup bittiğine dair konuları öğrenmenize yarar. İlişkinize yönelik dışardan müdahale olan kişiler ve olumlu ya da olumsuz analizler yapılır.

Tarot destesi 56 karttan oluşan mucizevi küçük sırlar serisi “minör arcana” ve 22 kart ile meydana gelen büyük mucizevi sırlar serisi “major arcana” oluşturuyor.

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Sizde Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !