Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

Yıldızname

Yıldızname geçmiş zaman ve şimdiki zaman dahil, ileriye yönelik gerçek tahminler ile yaşanacak hadiseleri öğrenmeye yol gösterici bir araç olarak kullanılır.

Hemen İndir!

Yıldızname Falı nasıl bakılır?

Yıldızname falı, Fal hocası uygulamasında bakım yapan alanında uzmanlaşmış gerçek yorumcular tarafından bakılır.

Yıldızname nedir? Kişiye özel bir bakım türüdür. Adınız ve "Anne, Baba" adları ebced hesabı ile hesaplanır, eğer biliyorsanız doğum saatiniz ile size özel detaylı bir şekilde analiz yapılır.

Bu fal yöntemi özellikle Osmanlı zamanında çok yaygın olarak kullanılan gerçek bir bakım türü olarak bilinirdi.

Yıldızname bakımı “bilgi verme” olası hadiseleri öğrenme ve keşf için kullanılır. Esrarı ve hikmeti çok olan gizli ilimler yöntemi ile bakılan özel bir bakım yöntemidir. Geçmiş zaman, Şimdiki zaman ve ilerisi için kişiye özel yorumlar yapılır.

Yıldızname Falı

Fal Hocası yıldızname yorumcuları, sizlere profesyonel ve gerçek fal bakma deneyimi sunar.

Kalp gözü ile duru görü bakım yapan, Havas ilmi ve gizli ilimler alanında uzman yorumculara istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Yorumcu profillerinde ilgilendiği alanlar, uzmanlık yetenekleri, yorumcuya ait fotoğraf galerisini görebilirsiniz. İstediğiniz yorumcuya anında fal baktırabilirsiniz.

Görüntülü, Telefonla, Sohbet, Yazılı ve Sesli fal baktırma yöntemleri ile falınızı yorumlatmak için hemen uygulamayı indirin.

Otomatik mesaj Yok! Sistem tarafından her kese yollanan aynı fallar Yok! Gerçek uzman yorumcular size özel fal yorumu deneyimi yaşatır.

Yıldızname Falı Baktır

Yıldızname baktırmak isteyenler, Fal hocası uygulamasını indirmelidir. Online ve gerçek Uzman yorumcular, falınızı size özel duru görü havas ilmi yöntemleri ile yorumlasın.

Profesyonel fal yorumcuları, İstediğiniz her vakit falınızı yorumlamak için sizleri bekliyor! Uygulamada fal bakan yorumcular kalp gözü açık, manevi ilhamlar ve özel hisleri ile kişiye özel falları yorumlayan uzmanlardır.

Yorum yapan uzmanlar cifir ilmi, vefk ilmi ve ebced hesabı ilimlerini iyi bilen profesyonel kişilerdir.

Fal hocası uygulamasında online yıldızname yorumu yapan uzman yorumcular, ilişki durumu, kader, kısmet, talih, iş ve kariyer analizlerini kişiye özel yorumlayan yorumculardır.

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !