Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

GİZLİLİK POLİTİKASI

Fal Hocası Gizlilik politikası içeriğine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Gizlilik Politikası

Sitemizce alınan bilgiler sadece sitenin servislerinden sorunsuzca faydalanmanızı sağlamak amacı ile alınmış temel bilgilerdir.

Falhocasi.com, size en iyi hizmeti vermek için e-mail adresiniz, Telefon ve Ad soyad gibi bir takım bilgilerinizi sizin onayınızla alarak sisteme kaydeder ve Falhocasi.com, siz kullanıcılarına ait e-posta, telefon numarası gibi iletişim bilgilerini hiçbir iş ortağı, şirket, kurum ya da diğer kuruluşla paylaşmaz. Kullanıcılar arasındaki yazışmaları diğer kullanıcılara açmaz ve paylaşmaz.

Kayıtlı kişisel bilgileriniz hiçbir şekilde satılmaz, kiralanmaz ya da başka bir kurum ya da kuruluş ile karşılıklı değiştirilmez. Bu 'Gizlilik Politikası' metninde yer alan maddeler haricinde hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Kişisel bilgilerinizi ancak Kullanım Koşullarında kabul ettiğiniz kurallar çerçevesinde yasal mercilere açabilir.

Görüntü ve Fotoğraf paylaşımlarınız size özeldir kimseyle paylaşılmaz. Fal baktırmak için alınan resimler harici bir yerde paylaşılmaz dışarıdan erişime kesinlikle kapalıdır. Alınan bilgiler sadece yorumcuların fal bakmalarını kolaylaştırmak amacı ile alınmış bilgilerdir.

Falhocasi.com, KULLANICIların ve YORUMCULARIN gizliliğini ihlal etmeden, hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla uygulama veya web sitesi üzerinde anonim kullanım bilgisi ile yine anonim hale getirerek cihaz, yer ve şebeke kullanım verileri gibi bilgilerinizi toplayabilir. Falhocasi.com'da bu anonim bilgileri istatistiki ve performans değerlendirmelerinde, yıllık rapor ve benzeri raporlarda, Falhocasi.com ve iş ortaklarının pazarlama kampanyaları ile mobil operatörlerin veri hizmetlerinin pazarlanmasında kullanabilir ve bunların gerçekleştirilmesi için gerekli sure boyunca saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir. Bu bilgilerinizi kullanımımız, bu sözleşmenin Gizlilik Politikasına tabi olacaktır. Lütfen Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz.

Görüntülü Görüşme

Görüşmeler fal baktırmak maksatlıdır. Sisteme daha önceden uzman yorumcu olarak kayıt olmuş kimselerin detaylı bilgileri kimlik vs. alınmıştır. Yorumcu olarak fal bakan kimseler ile görüntülü görüşebilirsiniz. Veriler kayıt edilmez veya bir başka yerde saklanmaz, ayrıca bir başka yerlerde kesinlikle paylaşılmaz. Yorumcu ile görüntülü fal baktırırken isterse kullanıcı kendi görüntüsünü kapatabilir bu şekilde kullanıcı üye fal baktırma hakkına sahiptir.

Falhocasi.com ve Fal Hocası uygulamasında fallara yapılan, görüntülü, sesli, telefonla, yazılı, sohbet ile yapılan yorumlardan falcılar ve yorumcular sorumludur. Yazılarda insani değerleri küçük düşürücü, yasalara ve devlete karşı herhangi bir propaganda yapmak kesinlikle yasaktır.

Falhocasi.com sitesi ve Fal Hocası uygulamasında hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICIlara yorum talep etmek için kullandıkları yorum kredilerini veya yorum ücretini iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

Falhocasi.com, üyelik gerektirmeyen servislerini zaman içinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, süreli ve süresiz sona erdirebilir, ücretli hale getirebilir.

Telefon ile Görüşme

Kullanıcı seçtiği herhangi bir yorumcu ile telefonda konuşmak isteyebilir. Yorumcu telefon desteğini falhocasi.com dan sağlar ve kesinlikle dışarıdan gelen aramalara kapalı bir telefon numarısı ile görüşmeyi yapar. Kullanıcının belirlediği zaman diliminde yorumcu kullanıcıyı arar ve fal ile ilgili görüşlerini kendisine aktarır.

Kişisel bilgiler genel kullanıma açık olmayan güvenli bir ortamda saklanır. Falhocasi.com, bilgilerinizi korumak için en güncel teknoloji standartlarını kullanmaktadır.

Kişisel bilgiye kimler erişebilecek

Kişisel olarak tanımlanabilecek herhangi bir bilgi herhangi bir şirkete, organizasyona, şirket dışındaki bireylere satılmayacak, kiralanmayacak ve paylaşılmayacaktır. Bu bilgilere Falhocasi.com ve sadece yukarıda bahsedilen hizmetleri sizlere ulaştırmak amacıyla Fal hocası’nın iş ortakları erişebilecektir.

Verinin Muhafaza Edilmesi

Cihazınızdan alınan bilgiler anonim hale getirilmiş şekilde güvenli yurtdışı bulut sunucularında tutulmaktadır. Bu bilgiler yasama ve yürütme organları ve mercilerinin talepleri veya mahkeme/savcılık kararlarına istinaden, yasalara uygun olarak gözden geçirilebilecek, saklanacak ve yetkili mercilere açıklanabilecektir.

Gizlilik Politikasındaki Değişiklikler

Gizlilik politikası değişebilmektedir. Tüm değişiklikler bu gizlilik politikası sayfasında güncellenecektir ve sayfasının üstünde değişiklik yapılan tarih yer alacaktır. O yüzden bu sayfanın güncel olduğundan emin olabilirsiniz.

İletişim

Gizlilik Politikası ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı iletmek için info@falhocasi.com

Son güncelleme tarihi: 14 Kasım 2017

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Sizde Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !