Uygulamamızı Denediniz mi ?

Ücretsiz Mobil Uygulamamızı indirin.
Gerçek ve Uzman yorumculara fal baktırın.

Ücretsiz İndir keyboard_backspace
Fal Hocası
UYGULAMAYI KULLAN
keyboard_backspace Anasayfaya Dön

KULLANIM KOŞULLARI

Fal Hocası Kullanım Koşulları içeriğine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

İş bu Kullanım Şartları ve koşulları sözleşmesi, Falhocasi.com internet sitesi ve uygulaması ile (bundan böyle Fal Hocası Uygulaması ve Falhocasi.com Web sitesi olarak anılacaktır) tüm özel ve tüzel kişi ve kurumlar (bundan böyle KULLANICI ve YORUMCULAR ve FALCILAR olarak anılacaktır) bu sözleşme bunlar arasındaki kullanım şartlarını içermektedir.

KULLANICILAR ve YORUMCULAR, Falhocasi.com ve Uygulamasın'da sunulan hizmetlerden (belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak) yararlanarak veya herhangi bir şekilde site veya uygulamaya erişim sağlayarak 18 yaşından büyük olduklarını veya reşit olmayıp ebeveynlerinin ya da kendilerine bakmakla yükümlü bir kişinin yasal onayına sahip olduklarını; iş bu Kullanım Şartları'nın tamamını okuduklarını ve içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ederek onayladıklarını peşinen taahhüt ederler. Bu KULLANICIlAR ve YORUMCULAR tarafından iş bu Site Kullanım Koşulları hükümlerinde yapılan her değişikliği önceden kabul etmiş sayılmaktadır.

Falhocasi.com sitesi ve Fal hocası uygulaması içeriğinde bulunan fal yorumları tamamen hayal gücü ile eğlence amaçlı üretilmiştir. Herhangi bir şekilde gelecekten haber vermez ve doğruluk içermemektedir. Fal Hocası uygulamasın’da yapılan yorumlar geleneksel fal dilinin sohbet ve eğlence amaçlı sunulmuş bir şeklidir. Yorumcuların ve Falcıların sunduğu içerik yanlış anlamalar oluşturabileceğinden çocuklar ve zihinsel yeterliliği olmayanlar için sakıncalı olabilir.

13 yaşından küçüklerin Falhocasi.com sitesi ve uygulamasını kullanmaması tavsiye olunur. 13 yaşından küçük KULLANICILAR hangi siteleri ve uygulamaları kullanabilecekleri konusunda ebeveynlerine danışabilirler.

Falhocasi.com sitesi ve uygulamasında bulunan tüm içerikler Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı, belge ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sinai mülkiyet hakları OMS Group Interactive Limited Şirketi’ne aittir. Bu sitenin ve uygulamanın yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır.

Falhocasi.com sitesinde ve uygulamasında bulunan hiçbir yazı; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz, bütünü veya bir kısmı kaynak gösterilmeden başka bir web sitesinde veya uygulamada izinsiz olarak kullanılamaz.

Falhocasi.com'da KULLANICI veya YORUMCU olmak için uygulamanın indirilmesi ve kullanıcı bilgileri formuna bilgi girişi yaparken istenilen hususların eksiksiz ve açık doldurulması zorunludur. KULLANICILAR bu formla aktarılan bilgilerin doğruluğunu kayıtsız şartsız taahhüt eder.

Falhocasi.com'da tüm YORUMCU ve KULLANICIların kişilik haklarına ve gizlilik haklarına saygı duymaktadır. Maddelerde yazılı sebepler dışında ve yargı mercileri istemi haricinde, her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri, hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

Falhocasi.com veri tabanına yapılabilecek saldırılar sonucu KULLANICI ve YORUMCU bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Her türlü kullanım ve yazılımlarda telif hakları ve eser haklarına tecavüz edilmeyecektir. YORUMCU ve KULLANICIların eklediği içeriklerden dolayı oluşabilecek her türlü telif hakkı ve insan hakları sorumluluğu kullanıcılara aittir. Bu sebeple ’de rücu kesinlikle mümkün değildir. Fal hocası uygulaması ve Falhocasi.com YORUMCU ve KULLANICISI, hukuken tamamen bağımsız taraflardır. Bu iki bağımsız taraf arasında herhangi bir iş ortaklığı ve/veya işçi/işveren ilişkisi bulunmamaktadır.

Yorum isterken veya yaparken verilen bilgilerde kesinlikle yasalara aykırı ve genel ahlak prensibine uygun olmayan kişisel kimliklere saldırı mahiyetinde yazı yazılamaz, görüntü paylaşılamaz, ses kaydı vs. Yasalara göre, suç sayılan bir eylem aracı olarak girdileri kullanıldığı zaman yasal mercilerden bir talep vuku bulursa, kullanıcılar hakkındaki bilgiler gerekli yerlere istem doğrultusunda verilecektir.

KULLANICI ve YORUMCULAR Falhocasi.com sitesi veya uygulama üzerindeki interaktif alanlar yoluyla suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek; yerel ve ulusal yasalara ya da uluslararası anlaşmalara ters düşecek bir durum yaratan ya da böyle durumları teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi postalayamaz ya da iletemez.

KULLANICI ve YORUMCU, Falhocasi.com sitesinde ve uygulamasında yayımladığı, paylaştığı içeriklerden 26/9/2004 tarihli ve 5237 sayılı Türk Ceza kanununda yer alan ve aşağıda sıralanmış hükümler çerçevesinde sorumludur:

KULLANICI ve YORUMCU İntihara Yönlendirme: Başkasını intihara azmettirmek, teşvik etmek, başkasının intihar kararını kuvvetlendirmek suçtur ve kabul edilemez.

Çocukların Cinsel İstismarı: On beş yaşını tamamlamamış veya tamamlamış olmakla birlikte fiilin hukuki anlam ve sonuçlarını algılama yeteneği gelişmemiş olan çocuklara karşı gerçekleştirilen her türlü cinsel davranış; diğer çocuklara karşı sadece cebir, tehdit, hile veya iradeyi etkileyen başka bir nedene dayalı olarak gerçekleştirilen cinsel davranışlar suçtur ve kabul edilemez.

Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Kullanılmasını Kolaylaştırma: Uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanılmasını kolaylaştırmak amacıyla özel yer, donanım veya malzeme sağlayan, kullanma yöntemleri konusunda başkalarına bilgi vermek suçtur ve kabul edilemez.

Sağlık için Tehlikeli Madde Temini: Sağlık için tehlike oluşturabilecek maddeleri çocuklara, akıl hastalarına veya uçucu madde kullananlara vermek suçtur ve kabul edilemez.

Müstehcenlik: Müstehcen görüntülerin, yazı veya sözlerin, içeriğin yayımlanması, resimlerin paylaşılması suçtur ve kabul edilemez. Fuhuş: Bir çocuğu, bir kimseyi fuhuşa teşvik etmek, bunun yolunu kolaylaştırmak, aracılık etmek suçtur ve kabul edilemez. Kumar Oynanması İçin Yer ve İmkân Sağlama: Çocukların, kişilerin kumar oynaması için yer ve imkân sağlamak suçtur ve kabul edilemez.

Atatürk Aleyhine İşlenen Suçlar: Atatürk'ün hatırasına alenen hakaret etmek veya sövmek suçtur ve kabul edilemez. Üzerinden kurulan arkadaşlıklarda ve ilişkilerde sorumluluk tamamen YORUMCU ve KULLANICIlara aittir. Falhocasi.com ve Fal hocası uygulaması tüm ziyaretçilerine, kişisel bilgilerini açıklama konusunda maksimum dikkat göstermesini ve paylaşmamasını önerir.

Falhocasi.com ve Fal hocası uygulamasında, site dahilindeki interaktif alanlarda KULLANICIların yazdıklarından sorumlu değildir; buralarda yazılan görüşleri paylaşmak durumunda da değildir. Falhocasi.com ve Fal Hocası Uygulaması hiçbir sebep beyan etmeden KULLANICIların eklediği içerikleri siteden ve uygulamadan kaldırma hakkına sahiptir.

KULLANICIlar ve YORUMCULAR Falhocasi.com sitesinde ve uygulamasında, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme gönderemez ya da iletemez, yada gösteremez, veya söyleyemez. Diğer YORUMCU VE KULLANICIlardan herhangi bir ürün satın almak ya da onlara ürün satmak gibi bir talepte ve reklam faaliyetinde bulunamaz. YORUMCULAR VE KULLANICILAR Banka hesap bilgisi, cep telefonu numarası veya eposta adresi veremez.

KULLANICI ve YORUMCULAR bir başkasının gizlilik hakkını ya da yayın haklarını çiğneyen, telif hakları, ticari marka hakları veya başka mülkiyet hakları tarafından korunan ya da bu tarif edilen sınıflara giren malzemelerden uyarlanan hiçbir bilgi, yazılım ya da başka bir malzemeyi sahibinden ya da haklarını elinde tutan kişiden izin almaksızın, postalayamaz ya da iletemez.

Falhocasi.com, KULLANICI ve YORUMCULARIN verilerinin’ ihmali görülmeden yetkisiz kişilerce okunmasından (KULLANICInın bilgilerini başka kişilerle paylaşması, siteden ayrılırken çıkış yapmaması, uygulamanın açık olduğu telefonun umuma açık alanda unutulması veya çalınması vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan sorumlu değildir.

Falhocasi.com, hiçbir KULLANICInın ve YORUMCUNUN davranışından sorumlu değildir. Hiçbir koşulda sitenin ve uygulamanın kullanımı, içeriği, çevrimiçi ya da çevrimdışı konumda olsunlar KULLANICIlar ve YORUMCULAR arasındaki iletişim ve etkileşimden doğan sonuçlardan kayıp, hasar, zarar, ölüm, vs. dahi olsa sorumlu değildir.

Falhocasi.com ve Fal Hocası uygulamasında fallara yapılan, görüntülü, sesli, telefonla, yazılı, sohbet ile yapılan yorumlardan falcılar ve yorumcular sorumludur. Yazılarda insani değerleri küçük düşürücü, yasalara ve devlete karşı herhangi bir propaganda yapmak kesinlikle yasaktır.

Falhocasi.com sitesi ve Fal Hocası uygulamasında hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICIlara yorum talep etmek için kullandıkları yorum kredilerini veya yorum ücretini iade ederek hizmet vermeyi reddetme hak ve yetkisine sahiptir.

Falhocasi.com, üyelik gerektirmeyen servislerini zaman içinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürebilir, ilave servisler açabilir, servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir, süreli ve süresiz sona erdirebilir, ücretli hale getirebilir.

Falhocasi.com, KULLANICIların ve YORUMCULARIN gizliliğini ihlal etmeden, hizmet kalitesini yükseltmek amacıyla uygulama veya web sitesi üzerinde anonim kullanım bilgisi ile yine anonim hale getirerek cihaz, yer ve şebeke kullanım verileri gibi bilgilerinizi toplayabilir. Falhocasi.com'da bu anonim bilgileri istatistiki ve performans değerlendirmelerinde, yıllık rapor ve benzeri raporlarda, Falhocasi.com ve iş ortaklarının pazarlama kampanyaları ile mobil operatörlerin veri hizmetlerinin pazarlanmasında kullanabilir ve bunların gerçekleştirilmesi için gerekli sure boyunca saklayabilir, işleyebilir ve iş ortaklarına iletebilir. Bu bilgilerinizi kullanımımız, bu sözleşmenin Gizlilik Politikasına tabi olacaktır. Lütfen Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz.

Falhocasi.com hiçbir sebep beyan etmeden istediği KULLANICIların ve YORUMCULARIN üyeliklerini iptal etme, sunduğu hizmetin şeklini değiştirme ve/veya iptal etme hak ve yetkisine sahiptir.

Falhocasi.com’in iptal ettiği veya üyelikleri ve yorumcu üyeliklerini sözleşme maddeleri gereğince iptal edilen KULLANICIların ve YORUMCULARIN üyelik bilgileri Falhocasi.com ve Uygulaması tarafından saklanacaktır.

Falhocasi.com, Kullanım Şartları'nı tek taraflı olarak değiştirme ya da tadil etme hakkına sahiptir. İş bu sözleşmede yer alan tüm konular ve durumlar, Üye, Kullanıcı ve Fal bakan Yorumcuları ilgilendirmektedir. Kullanıcılar, Üyeler ve Fal bakan Yorumcular, (Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası) Sayfalarında beyan edilen her şeyi kabul etmiş ve onaylamış sayılırlar.

İletişim

Kullanım Koşulları ve Şartları ile ilgili yorumlarınızı ve sorularınızı iletmek için info@falhocasi.com

Son güncelleme tarihi: 14 Kasım 2017

Fal Hocası Uygulamasını Hemen İndirin !

Sizde Profesyonel bir Fal deneyiminin tadını çıkarın !